Dali litografi

Dali litografi
Dali litografi

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SALVADOR DALI (1904-1989): Komposition, ur serien Pantagruel", signerad Dali, E.A 50/50, litografi, ca 66x46 cm

438975

2017-02-08