Matbord senempire

Matbord senempire
Matbord senempire
Matbord senempire
Matbord senempire
Matbord senempire
Matbord senempire
Matbord senempire
Matbord senempire

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

MATBORD, senempire, skiva fanerade med mahogny, ben i bonad björk, höjd ca 76, diameter 120 cm, 3 inläggskivor 60 cm vardera

Slitage, ytskador

438976

2017-02-08