Henrik von Garber Bubblegum

Henrik von Garber Bubblegum
Henrik von Garber Bubblegum

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HENRIK VON GERBER (född 1970), Bubblegum machine, signerad och numrerad Gerber 30/90, digital print, ca bildmått 37x30 cm

438977

2017-02-09