Seton Ekolsund lockurna 1800-tal
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LOCKURNA, Irland / England, 1800-tal, slipat glas, höjd ca 32 cm
Smärre spridd nagg
438978
2017-02-14