Seton Ekolsund lockurna 1800-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

1 500 SEK

LOCKURNA, Irland / England, 1800-tal, slipat glas, höjd ca 32 cm

Smärre spridd nagg

438978

2017-02-14