Seton Ekolsund skål Irland England
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SKÅL, slipat glas, oval form, Irland / England, 1830/40-tal, höjd 10, 29,5 x 20 cm
Sannolikt slipad mynningskant, enstaka nagg.
438980
2017-02-14