Seton Ekolsund skål Irland England

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅL, slipat glas, oval form, Irland / England, 1830/40-tal, höjd 10, 29,5 x 20 cm

Sannolikt slipad mynningskant, enstaka nagg.

438980

2017-02-14