ANDREAS WARGENBRANT Gossip

ANDREAS WARGENBRANT  Gossip
ANDREAS WARGENBRANT  Gossip
ANDREAS WARGENBRANT  Gossip
ANDREAS WARGENBRANT  Gossip
ANDREAS WARGENBRANT  Gossip
ANDREAS WARGENBRANT  Gossip
ANDREAS WARGENBRANT  Gossip
ANDREAS WARGENBRANT  Gossip

Klubbat för:

4 400 SEK

Schätzwert

5 000 SEK

Beschreibung

ANDREAS WARGENBRANT (född 1967), "Gossip", skyltmärkt och numrerad W 4/99, gulmetall, höjd ca 46 cm

Zustandsbeschreibung

Ytslitage på sockel

438998

2017-02-09