Klubbat för:
4 400 SEK
Schätzwert
5 000 SEK
Beschreibung
ANDREAS WARGENBRANT (född 1967), "Gossip", skyltmärkt och numrerad W 4/99, gulmetall, höjd ca 46 cm
Zustandsbeschreibung
Ytslitage på sockel
438998
2017-02-09
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner