Pieter Wouverman, hans efterföljare olja
Klubbat för:
8 000 SEK
Arviointi
10 000 SEK
Kuvaus
PIETER WOUVERMAN, hans efterföljare, holländsk skola (1700-tal): Skoning av hästar, olja på duk, 62x68 cm
Kuntoraportti
439000
Päivämäärä:
2017-02-12