Pieter Wouverman, hans efterföljare olja

Klubbat för:

8 000 SEK

Arviointi

10 000 SEK

Kuvaus

PIETER WOUVERMAN, hans efterföljare, holländsk skola (1700-tal): Skoning av hästar, olja på duk, 62x68 cm

Kuntoraportti

439000

Päivämäärä:

2017-02-12