Holländsk skola omkring 1820 olja

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

8 000 SEK

HOLLÄNDSK SKOLA (omkring 1820): Kvinna med spinnrock, olja på duk, 58x69 cm

Färgbortfall, skador

439001

2017-02-12