Klubbat för:
26 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
HELMER OSSLUND (1866-1938): Landskap med gård och vattendrag, signerad Helmer Ossslund, olja på smörpapper fäst på pannå, 50 x 73 cm.
Två mindre renoveringar i höger övre hörn
439005
2017-04-05
Gör en kostnadsfri värdering här