Helmer Osslund, Landskap med gård och vattendrag

Klubbat för:

26 000 SEK

Utropspris

30 000 SEK

HELMER OSSLUND (1866-1938): Landskap med gård och vattendrag, signerad Helmer Ossslund, olja på smörpapper fäst på pannå, 50 x 73 cm.

Två mindre renoveringar i höger övre hörn

439005

2017-04-05