Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
A. DELINE (omkring 1900): Arabiska ryttare på slagfält, signerad A. Deline, olja på duk, 40x60 cm
Ramskador
439026
2017-02-10
Gör en kostnadsfri värdering här