A. Deline oljemålning
Closed
2017-02-10
439026
| Sold for | 5 600 SEK |
| Estimate | 6 000 SEK |
A. DELINE (omkring 1900): Arabiska ryttare på slagfält, signerad A. Deline, olja på duk, 40x60 cm
Ramskador