Astrid Gate skål

Astrid Gate skål
Astrid Gate skål
Astrid Gate skål
Astrid Gate skål
Astrid Gate skål
Astrid Gate skål
Astrid Gate skål
Astrid Gate skål

Klubbat för:

1 900 SEK

1 500 SEK

ASTRID GATE, skål på fot, underfångsglas, stämplesignerade daterad Astrid Gate 1989, etsad dekor av blommor höjd 13, diameter 19,5 cm

439031

2017-02-09