Klubbat för:
1 900 SEK
1 500 SEK
ASTRID GATE, skål på fot, underfångsglas, stämplesignerade daterad Astrid Gate 1989, etsad dekor av blommor höjd 13, diameter 19,5 cm
439031
2017-02-09