Seton Ekolsund Elin Corlin Seton textilapplikation

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ELIN CORLIN (1908-2006): Textilapplikation med pärlor, signerad, rammått 111x80 cm

Proveniens: Familjen Seton, Stockholm

439032

2017-02-16