Seton Ekolsund Erling Johansson pastell

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERLING JOHANSSON (född 1934): Porträtt av Lorenze "Lolo" Seton, signerad och daterad Erling J, 2003, pastell, 84 x 46 cm

Proveniens: Familjen Seton, Stockholm

439040

2017-02-16