Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ERLING JOHANSSON (född 1934): Porträtt av Lorenze "Lolo" Seton, signerad och daterad Erling J, 2003, pastell, 84 x 46 cm
Proveniens: Familjen Seton, Stockholm
439040
2017-02-16
Gör en kostnadsfri värdering här