Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BERNDT FRIBERG (1899-1981), skålar, 2 st, Gustavsberg 1950 resp 1952, miniatyrer, 4 st, varav tre daterad 1975, 1976, harpälsglaserat stengods, samtliga signerade, höjd ca 3-11 cm
439042
2017-03-19
Gör en kostnadsfri värdering här