Seton Ekolsund Matservis lökmönstret
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MATSERVIS, 31+1 dlr., porslin, Cauldon, BWM & Co, England, "Meissen" lökmönstret, omkring 1900
Smärre slitage, enstaka nagg på tallrikar. Ett fat från Porsgrund medföljer.
439045
2017-02-14