Seton Ekolsund karaffer

Seton Ekolsund karaffer
Seton Ekolsund karaffer
Seton Ekolsund karaffer
Seton Ekolsund karaffer
Seton Ekolsund karaffer
Seton Ekolsund karaffer

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KARAFF OCH STRÖARE, 2 dlr, 18/1900-tal, karaff med propp, slipat glas, fattning i silver, höjd 27 cm, ströare, slipat glas, propp i försilvrad metall, höjd 18 cm

Nagg, karaff med lagning

439047

2017-02-14