Porslin Kina

Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅLAR, FAT, ASKAR MED LOCK, VAS, 7 dlr., porslin, Kina, 1800-tal (vasen senare), varierande dekor i emaljfärger, diameter ca 8-16 cm

Nagg, slitage

439063

2017-02-09