Sideboard 1920/30-tal
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SIDEBOARD, Mjölby intarsia 1940-tal mahogny, med intarsia i form av scener ur "Tusen och en natt", höjd ca 75, 203x31 cm, nycklar saknas
Ytslitage, smärre fanérskador, smärre fuktskador på obrdsskiva
439077
2017-02-09