Sideboard 1920/30-tal

Sideboard 1920/30-tal
Sideboard 1920/30-tal
Sideboard 1920/30-tal
Sideboard 1920/30-tal
Sideboard 1920/30-tal
Sideboard 1920/30-tal
Sideboard 1920/30-tal
Sideboard 1920/30-tal
Sideboard 1920/30-tal
Sideboard 1920/30-tal

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SIDEBOARD, Mjölby intarsia 1940-tal mahogny, med intarsia i form av scener ur "Tusen och en natt", höjd ca 75, 203x31 cm, nycklar saknas

Ytslitage, smärre fanérskador, smärre fuktskador på obrdsskiva

439077

2017-02-09