Seton Ekolsund dukar kuddfodral
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DUKAR, KUDDFODRAL, 5 st, 18/1900-tal, bl.a silke, sent 1800-tal, ca mått diameter 85, 33 cm, 155x48, 50x50 cm
Smärre slitage, silkesduk med skador
439086
2017-02-15