Seton Ekolsund dukar kuddfodral

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DUKAR, KUDDFODRAL, 5 st, 18/1900-tal, bl.a silke, sent 1800-tal, ca mått diameter 85, 33 cm, 155x48, 50x50 cm

Smärre slitage, silkesduk med skador

439086

2017-02-15