Ulla Waller parismotiv

Ulla Waller parismotiv
Ulla Waller parismotiv
Ulla Waller parismotiv
Ulla Waller parismotiv
Ulla Waller parismotiv
Ulla Waller parismotiv

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ULLLA WALLER (1916-1996): "Pråmar Paris", signerad, olja på duk, ca 45x66 cm

439096

2017-02-09