Sixten Holmgren oljemålning

Sixten Holmgren oljemålning
Sixten Holmgren oljemålning
Sixten Holmgren oljemålning
Sixten Holmgren oljemålning
Sixten Holmgren oljemålning
Sixten Holmgren oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

1 000 SEK

SIXTEN HOLMGREN (1900-tal): "Skarven i morgonsol, Härjedalen", signerad Sixten Holmgren, olja på duk, 40x50 cm

439097

2017-02-09