William Avar olja

William Avar olja
William Avar olja
William Avar olja
William Avar olja
William Avar olja
William Avar olja
William Avar olja
William Avar olja

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

WILLIAM AVAR (Sédéh, Iran 1917-2012 Stockholm): La pomme rouge, osignerad, olja på duk, 92x65 cm

Läs mer

439105

2017-04-07