Olle Martinsson

Olle Martinsson
Olle Martinsson
Olle Martinsson
Olle Martinsson
Olle Martinsson
Olle Martinsson

Klubbat för:

850 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

OLLE MARTINSSON (1900-tal): "Farfar jagar småflickor i parken", Kungsträdgården, signerad och daterad Olle Martinsson 1982, olja på duk, ca 50x60 cm

Kuntoraportti

439106

Päivämäärä:

2017-02-09