Olle Martinsson
Klubbat för:
850 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
OLLE MARTINSSON (1900-tal): "Farfar jagar småflickor i parken", Kungsträdgården, signerad och daterad Olle Martinsson 1982, olja på duk, ca 50x60 cm
Kuntoraportti
439106
Päivämäärä:
2017-02-09