Seton Ekolsund karaffer med slipat rutmönster 1900

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KARAFFER, 2 par, slipat rutmönster, ca år 1900, höjd med propp ca 23-35 cm

Två proppar saknas, en med nagg, smärre slitage.

439110

2017-02-15