Seton Ekolsund karaffer med slipat rutmönster 1900
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KARAFFER, 2 par, slipat rutmönster, ca år 1900, höjd med propp ca 23-35 cm
Två proppar saknas, en med nagg, smärre slitage.
439110
2017-02-15