Klubbat för:
1 000 SEK
1 500 SEK
AXEL FRIDELL (1894-1935): "Mannen i kappan", porträtt av Arvid Knöppel, signerad Axel Fridell 1916, samt signerad Fridell i plåten, etsning, bildyta ca 19x14 cm
Något gulnad
439120
2017-02-13