Axel Fridell etsning

Axel Fridell etsning
Axel Fridell etsning

Klubbat för:

1 000 SEK

1 500 SEK

AXEL FRIDELL (1894-1935): "Mannen i kappan", porträtt av Arvid Knöppel, signerad Axel Fridell 1916, samt signerad Fridell i plåten, etsning, bildyta ca 19x14 cm

Något gulnad

439120

2017-02-13