Lineol soldater

Lineol soldater
Lineol soldater
Lineol soldater
Lineol soldater
Lineol soldater
Lineol soldater
Lineol soldater
Lineol soldater

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LINEOLSOLDATER, 28 st., 1930-40-tal, huvudsak marscherande, samt 4 till häst, dessutom medföljer 5 figurer av annat fabrikat samt 9 luftvärns pjäser, stridsvagn i olika åldrar

Diverse skador, lagningar

439126

2017-02-14