Lineol soldater
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LINEOLSOLDATER, 28 st., 1930-40-tal, huvudsak marscherande, samt 4 till häst, dessutom medföljer 5 figurer av annat fabrikat samt 9 luftvärns pjäser, stridsvagn i olika åldrar
Diverse skador, lagningar
439126
2017-02-14