Roj Friberg litografi

Roj Friberg  litografi
Roj Friberg  litografi

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROJ FRIBERG (1934-2016):"transport av mörk form", signerad och daterad Rf 84, 212/300, litografi, 44x57,5 cm

tejpmärken i marginalen

439139

2017-02-09