Golvarmatur Bergbom Light up the Dark

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BERGBOM, golvarmatur, svärtad plåt samt mässing, 1940-tal, dekorstav i trä, höjd inklusive skärm ca 152 cm

Smärre slitage

439144

2017-02-13