Leksaksdjur

Leksaksdjur
Leksaksdjur
Leksaksdjur
Leksaksdjur
Leksaksdjur
Leksaksdjur
Leksaksdjur
Leksaksdjur

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LEKSAKSDJUR, ca 35 st., 1900-tal, olika åldrar, huvudsak i massa, bl.a lejon, dromedar, tiger, hästar, apa, get, mm

Diverse skador

439150

2017-02-14