Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
AXEL NILSSON (1889-1981): "Sommarnatt vid sjö", signerad och daterad Axel Nilsson 1931, blandteknik, ca 21x29 cm
439153
2017-02-17
Gör en kostnadsfri värdering här