Axel Nilsson 1931 Färg och Form

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

AXEL NILSSON (1889-1981): "Sommarnatt vid sjö", signerad och daterad Axel Nilsson 1931, blandteknik, ca 21x29 cm

439153

2017-02-17