Oluf Höst färglitografi

Oluf Höst färglitografi
Oluf Höst färglitografi
Oluf Höst färglitografi
Oluf Höst färglitografi

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLUF HØST (Danmark, 1884-1966), Vintermotiv från Bognemark, Bornholm, signerad Oluf Höst, färglitografi 127/130, bildyta ca 37x58 cm

439164

2017-02-13