Skulptur noshörning

Skulptur noshörning
Skulptur noshörning
Skulptur noshörning
Skulptur noshörning
Skulptur noshörning
Skulptur noshörning
Skulptur noshörning
Skulptur noshörning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKULPTUR, patinerad konstmassa, 1900-tal, i form av noshörning, längd ca 52 cm, höjd ca 26 cm, vikt 37 kg, träplatta medföljer

Smärre slitage, mindre nagg

439169

2017-02-10