Gösta Lindqvist färglitografi

Gösta Lindqvist färglitografi
Gösta Lindqvist färglitografi

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GÖSTA LINDQVIST (född 1928), Komposition med figurer signerad Gösta Lindqvist 71(?), bär dedikation från konstnären, färglitografi EA, bladmått ca 57x75 cm

439170

2017-02-13