Elastolin figurer

Elastolin figurer
Elastolin figurer
Elastolin figurer
Elastolin figurer
Elastolin figurer
Elastolin figurer
Elastolin figurer
Elastolin figurer
Elastolin figurer
Elastolin figurer
Elastolin figurer
Elastolin figurer

Klubbat för:

3 400 SEK

3 000 SEK

ELASTOLIN FIGURER, ca 100 st., 1930-50-tal, bestående av: indianer och cowboys, därav 14 till häst, indiantält, lägereldar, män vid totempåle, stridande, mm
Dessutom medföljer ca 40 st figurer av anndra fabrikat, bl.a Leyla, Lineol

Diverse skador, färgbättringar, lagningar

439183

2017-02-14