Design Åke Holm relief och träsnitt
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ÅKE HOLM, relief, glaserat lergods, signerad Åke Holm, höjd 34x25 cm, medföljande två träsnitt signerade A Holm, varav Adam och Eva samt den andra daterad -72, ca 17x19 resp 19,5x16,5 cm
439203
2017-02-09