Design Åke Holm relief och träsnitt

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ÅKE HOLM, relief, glaserat lergods, signerad Åke Holm, höjd 34x25 cm, medföljande två träsnitt signerade A Holm, varav Adam och Eva samt den andra daterad -72, ca 17x19 resp 19,5x16,5 cm

439203

2017-02-09