Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SÄNG, massiv mahogny/fanér i pyramidmahogny, blandstil (empire/nyrokoko), 1800-talets senare del, höjd ca 112, 202 x 193,5 cm, bäddmått ca 192 x 95 cm
Bruksslitage
439220
2017-02-09
Gör en kostnadsfri värdering här