Frans Berg oljemålning

Frans Berg oljemålning
Frans Berg oljemålning
Frans Berg oljemålning
Frans Berg oljemålning
Frans Berg oljemålning
Frans Berg oljemålning

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FRANS BERG (1892-1949): Parklandskap med herrgårdsbyggnad, signerad "F Berg 43", olja på duk, ca 70x101 cm

439221

2017-02-09