Taklampa 1950-tal
2017-02-10
439224
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKLAMPA, 1900-talets mitt, stomme i mässing, 5 ljuspunkter, höjd ca 61 cm
Slitage