LG Lundberg offset med applikationer
2017-02-09
439230
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LG LUNDBERG född 1938): "Mjukt och mänskligt III", signerad och daterad 1968, 7/20, offset med applikationer, ca 59,5x48 cm
UTSTÄLLD: Galerie D´Art, Saltsjöbaden