Certina damarmbandsur 18 k guld

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CERTINA, Jubilé, damarmbandsur, 18 k guld, 1960-tal, stavindex, plexiglas, 17 jewels, refnr: 1710 107, serienr: 440232, cal: 17-25, armband, oädel metall, diameter 20 mm

Fungerar vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, urtavla missfärgad, plexiglas med repor, armband saknas låsfunktion

439237

2017-02-09