Seton Ekolsund fällbord
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 200 SEK
FÄLLBORD, empire, 1800-talets mitt, mahogny, höjd ca 73, diameter 50 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage.
439242
2017-02-15