Seton Ekolsund fällbord

Seton Ekolsund fällbord
Seton Ekolsund fällbord
Seton Ekolsund fällbord
Seton Ekolsund fällbord
Seton Ekolsund fällbord
Seton Ekolsund fällbord

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FÄLLBORD, empire, 1800-talets mitt, mahogny, höjd ca 73, diameter 50 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage.

439242

2017-02-15