Guldsmedaktiebolaget bestickdelar Rosenholm

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BESTICK, 22 dlr, silver, modell Rosenholm, bestående av: 6 gafflar, längd 17,5 cm, 6 knivar, längd 19,5 cm, 8 skedar, längd 15 cm, 2 skedar, längd 18 cm

Bruksslitage, repor

439245

2017-02-10