Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BESTICK, 22 dlr, silver, modell Rosenholm, bestående av: 6 gafflar, längd 17,5 cm, 6 knivar, längd 19,5 cm, 8 skedar, längd 15 cm, 2 skedar, längd 18 cm
Bruksslitage, repor
439245
2017-02-10
Gör en kostnadsfri värdering här