Herrbyrå i nyrenässans

Herrbyrå i nyrenässans
Herrbyrå i nyrenässans
Herrbyrå i nyrenässans
Herrbyrå i nyrenässans
Herrbyrå i nyrenässans
Herrbyrå i nyrenässans
Herrbyrå i nyrenässans
Herrbyrå i nyrenässans
Herrbyrå i nyrenässans
Herrbyrå i nyrenässans

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HERRBYRÅ / BARNMÖBEL, nyrenässans, 1800-talets andra hälft, mahognyfanér, höjd ca 130, 63x37 cm

Slitage samt smärre fanérbortfall på avställningsytans bakkant

439250

2017-02-09