Åkdynor 1800-tal

Åkdynor 1800-tal
Åkdynor 1800-tal
Åkdynor 1800-tal
Åkdynor 1800-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÅKDYNOR, 2 st., framstycken, 18/1900-tal,, ca 100x45 resp 91x47 cm

Slitage, lagning

439265

2017-02-16