Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ÅKDYNOR, 2 st., framstycken, 18/1900-tal,, ca 100x45 resp 91x47 cm
Slitage, lagning
439265
2017-02-16
Gör en kostnadsfri värdering här