Axel Nilsson Stockholm 1929 Färg och Form

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

AXEL NILSSON (1889-1981): "Stureparken 1929", signerad Axel Nilsson, olja på pannå, ca 22x26 cm,

439270

2017-02-17