Design Tomas Anagrius Modern Keramik

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TOMAS ANAGRIUS (född 1939), ask med lock, 1980-tal, stengods, glasyr i svart med gröna och blå linjer, signerade Anagrius, höjd 5, 13,5x13 cm

439275

2017-03-19